≥ Vind staand horloge in Antiek | Klokken op Marktplaats
Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties
Sold at Auction: staand horloge in wortelnoten gefineerde kast en rustend op klauwpoten, het uurwerk uitgerust met vo
Een fraaie Hollandse 'Amsterdammer' staande klok met speelwerk, Paulus Bramer en Zoon, circa 1770. - Gude & Meis | Antieke klokken
Vereniging Rembrandt | Staand horloge
John Smith London' Engels miniatuur staand horloge
Online Catalogus | Twents Veilinghuis
Catalogus September 2022 by Derksen Veilingbedrijf - Issuu
Veilingcatalogus oktober 2014
Collactions bemiddelt bij inboedelveiling - € 3.500 voor Hollands Staand Horloge uit 1730 | Collactions
Sold at Auction: Engels staand horloge in mahonie gefineerde kast, voorzien van beschilderde wijzerplaat met decor va
Sold at Auction: Amsterdams staand horloge in wortelnoten gefineerde kast met klauwpoten en inlegwerk, het uurwerk ui
Amsterdamse school-stijl / Art Deco staand horloge in beglaasd eiken kast
Een miniatuur staand horloge met maanstand in wortelfineer kast, "John Smith, London", vermoedelijk Warmink, Holland 20e eeuw | Miniature, Antiek, Maanstanden